Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Żyj z pasją

„Żyj z pasją!”
W poszukiwaniu inspiracji, misji i radości życia
22 – 29 lipca 2012
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego
„TU I TERAZ” Nowe Kawkowo


warsztaty-pasja01warsztaty-pasja02
Wakacje są dobrą okazją do odpoczynku, rozwoju oraz do spojrzenia na swoje życie z pewnej perspektywy i rozpoczęcie twórczego procesu zmian, prowadzących do poczucia spełnienia i radości życia. Warsztat jest oparty o metodologię Coachingu Ericksonowskiego skoncentrowanego na rozwiązaniu, osadzony w malowniczym otoczeniu mazurskiego krajobrazu, dzikiej natury i niezwykłego domu, okraszony smaczną i zdrową dietą wegetariańską. Wszystko po to, by stworzyć jak najlepszą przestrzeń dla wypoczynku i rozwoju, by wykreować warunki sprzyjające otwarciu na swoje głębokie pragnienia i wartości,  odnalezieniu inspiracji, swojej życiowej misji i pasji oraz zintegrowaniu ich z innymi obszarami życia. Byś mogła/mógł usłyszeć głos swojej duszy i po powrocie z wakacji rozpocząć wprowadzanie zgodnych z nim zmian w codziennym życiu.

Czasami mamy w życiu poczucie, że utknęliśmy w martwym punkcie. To, czym się na codzień zajmujesz nie przynosi Ci radości, albo czujesz, że wpadłaś/łeś w rutynę. Tkwisz w starych, dobrze znanych rolach i nawykach, chodzisz utartymi ścieżkami i tylko coś cię w tym uwiera. Żyjesz z dnia na dzień, w kieracie obowiązków, a Twoje życie jest jedną wielką listą rzeczy do zrobienia. Zagubilłeś/aś gdzieś swoje młodzieńcze marzenia, zarzuciłaś/łeś pasje, zapomniałeś/łaś, że jesteś artystą/ką tworzącym/cą swoje życie. I tylko gdzieś na dnie duszy czai się tęsknota za czymś, co trudno nazwać, ale przeczuwasz, że można żyć inaczej, pełniej, bardziej radośnie i szczęśliwie.

Albo zdarza się coś, co wytrąca nas ze strefy komfortu. Pojawia się jakiś kryzys: zawodowy, w związku czy w rodzinie, a może zdrowotny. I już wiesz, że nie możesz dłużej żyć tak, jak do tej pory. Z zakamarków Twojej duszy nieśmiało wyłaniają się Twoje prawdziwe wartości i zaczynają dopominać się o godne miejsce w Twoim życiu. Zmiana staje się nieunikniona. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?

warsztaty-pasja03Ten warsztat jest po to, żebyś mógł/mogła sięgnąć do swoich marzeń, w twórczym procesie odszukać to, co przynosi Ci radość i spełnienie, odkryć swoje powołanie i doświadczyć inspiracji. Byś przypomniała/przypomniał sobie, że można żyć z pasją, będąc artystą  tworzącym swoje życie w zgodzie ze swymi prawdziwymi wartościami.

Podstawowe założenia Coachingu Ericksonowskiego mówią: taka/i, jaka/i jesteś, już jesteś OK., zmiana jest nieunikniona, a wszelkie odpowiedzi i zasoby są już w Tobie. Będziemy je wspólnie odkrywać i wyzwalać, uwalniając umysł z okowów nawykowych wzorców mentalnych i reakcji, byś mogła/mógł doświadczyć w pełni bogactwa swojego potencjału. Uwolnimy Twoją wyobraźnię i pozwolimy jej szybować w poszukiwaniu inspiracji. Sięgniemy do tego, co dla Ciebie w życiu najważniejsze, co jest Twoim powołaniem. Wykreujemy silną wizję, w realizację której będziesz pragnął/ęła się zaangażować. Znajdziemy skuteczne sposoby na to, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Dowiesz się, jak podtrzymywać swoje zaangażowanie, czerpiąc energię ze swoich wartości, by Twoja pasja była jak płonący nieprzerwanie ogień.

warsztaty-pasja04Nauczysz się także „schodzić samemu/samej sobie z drogi” czyli rozpoznawać i neutralizować swoje destrukcyjne tendencje, które usiłują Ci przeszkodzić w dążeniu do spełnienia. Pomoże Ci w tym praktyka uważności, przepojona akceptacją i życzliwym poczuciem humoru.

Zaangażujemy w ten twórczy proces również Twoje ciało, pozwalając mu się poruszać przy muzyce. Każdy dzień będziemy zaczynać poranną praktyką Jogi Kundalini.

Joga Kundalini jest starożytną technologią pracy z ciałem, umysłem i duchową energią, nazywaną jogą świadomości, ponieważ zmierza do rozwinięcia świadomości naszej duchowej natury. Kundalini jest ukrytym duchowym potencjałem, energią, którą możesz obudzić dzięki praktyce Jogi Kundalini, rozwijać ją i wznosić poprzez ośrodki energetyczne, określane jako czakry. Celem praktyki jest podniesienie świadomości, które doprowadza do praktycznego doświadczenia Nieskończoności. Dzięki niej możesz kierować swoją duchową energią i wykorzystać ją do twórczego działania, by realizować swoje przeznaczenie i żyć z pasją.

warsztaty-pasja05Joga Kundalini jest technologią pełną mocy, transformującą, szybką i efektywną. Korzysta z zestawów dynamicznych ćwiczeń zwanych kriya, technik oddechowych (pranayama), mantr i medytacji.

W zajęciach mogą brać udział zarówno osoby początkujące, jak i mające już doświadczenie w Jodze Kundalini. Przeciwwskazaniem są epizody psychotyczne, epilepsja i wypadnięcie dysku.

Uwaga: proszę o zabranie wygodnego, bawełnianego (najlepiej białego) stroju do ćwiczeń oraz (jeśli ktoś posiada) maty do jogi i poduszki do medytacji.
warsztaty-pasja06

Prowadząca:
  • Monika An. Popowicz - Meherbani Kaur
    (terapeutka, trener rozwoju osobistego, coach, instruktorka Jogi Kundalini)
Początek zajęć:
  • niedziela 22 lipca, godz. 22.00
    (możliwy wcześniejszy obiad w Ośrodku)
Zakończenie zajęć: niedziela 29 lipca, godz. 11.00
Informacje i zapisy: Monika 0 506 068 362, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Inwestycja: 780 zł (warsztat bez noclegu i wyżywienia)

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, rezerwacja w Ośrodku „Tu i teraz” Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz wpłata zaliczki w wysokości 280 zł do 22 czerwca na rachunek:

Po Drodze Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego Monika Popowicz
PKO B.P. S.A. 50 1020 5558 1111 1481 5180 0028

W przypadku rezygnacji z warsztatu po 22 lipca zaliczka jest bezzwrotna.

Nocleg i wyżywienie: dodatkowo płatne, proszę rezerwować bezpośrednio w Ośrodku: www.tuiteraz.eu

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.