Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Podnieś wibracje - Przygotuj się na Transformację

„Podnieś wibracje - Przygotuj się na Transformację”
5-12 sierpnia
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i teraz”
w Nowym Kawkowie


Żyjemy w fascynujących czasach. Ziemia i ludzkość jest w tej chwili w szczytowej fazie procesu transformacji, odbywającej się cyklicznie co prawie 13 000 lat. Transformacja ta jest związana  z ruchem energii Kundalini Ziemi. Jest to duchowa energia połączona z rdzeniem Ziemi, która porusza się podobnie, jak energia Kundalini w ciele człowieka. Kundalini Ziemi jest podłączona do serc wszystkich ludzi, a jej ruch sprawia, że zmienia się nasza świadomość, prowadząc nas do przebudzenia i wejścia na ścieżkę wyższego rozwoju duchowego.

Nowa Energia to nowa świadomość ludzkości, która wiąże się z podniesieniem częstotliwości energii wnikającej do naszych działań. To nowa wibracja Ziemi, która pozwala naszym duchowym, boskim istotom na integrację z ludzką naturą. Modalnościami procesu budzenia się są akceptacja, radość i entuzjazm.

Zmiana, która teraz zachodzi, rozgrywa się jednocześnie na wszystkich poziomach życia i dotyczy każdego z nas  osobiście, każdy ma z nią coś do zrobienia. Zadaniem każdego z nas jest przyjąć odpowiedzialność za swój stan świadomości i pokierować nim w taki sposób, aby dostroić swoje wibracje do zachodzącej na Ziemi przemiany.
Aby to zrobić, potrzebujemy uświadomić sobie i zmienić stare, nawykowe wzorce funkcjonowania, uwolnić się od ograniczających nas powiązań energetycznych oraz oczyścić nasze związki z przeszłością i relacje z bliskimi ludźmi. Potrzebujemy mądrości, która przychodzi z połączenia wiedzy i doświadczenia. Potrzebujemy się nauczyć używać naszego medytacyjnego, neutralnego umysłu, aby móc wyjść poza ego, powrócić do przestrzeni serca i otworzyć się na działanie intuicji.

Podczas warsztatu będziemy pracować z energią. Będziemy korzystać z technologii Kundalini Jogi, starożytnej wiedzy i praktyki, zaadaptowanej dla potrzeb współczesnego człowieka Zachodu przez Yogi Bhajana, Mistrza, który jako pierwszy ujawnił tę pilnie strzeżoną przez wieki ścieżkę duchowego rozwoju, przywożąc ją do USA. Będziemy także używać narzędzi przekazanych przez Wniebowstąpionych Mistrzów na czas przejścia.

warsztaty-wibracje01Joga Kundalini jest jogą świadomości, bywa nazywana jogą dla Ery Wodnika. Polega na integracji ciała, umysłu i duszy tak, abyśmy mogli doświadczać naszego związku z Nieskończonością. Poprzez praktykę świadomego oddechu (pranayamy), zestawów pozycji ciała (Kriye), medytacji i mantr, prowadzi do poszerzenia świadomości i doświadczenia Jedności. Dzięki niej możemy uwolnić się od napięcia mięśni, blokad emocjonalnych i energetycznych oraz transformować nieświadome, stare i bezużyteczne wzorce. Podczas tego procesu budzi się Kundalini, nasza duchowa energia, którą podnosimy poprzez kolejne ośrodki energetyczne w ciele (czakry), co prowadzi nas do praktycznego doświadczenia Nieskończoności. Joga Kundalini jest szybką, skuteczną i silnie transformującą technologią, dzięki której podnoszą się nasze wibracje, poszerza się świadomość i otwiera się dostęp do naszej kreatywności.

warsztaty-wibracje02Naszą kreatywną moc ograniczają wcześniejsze doświadczenia, w których odszczepiły się fragmenty naszej duszy, nasze projekcje na innych ludzi, a także nasze połączenia energetyczne z innymi osobami. Wiele z naszych problemów ma swoje źródło w zapisach naszego DNA, przechowującego traumatyczne historie naszych przodków. Podczas warsztatu nauczymy się odnajdywać i integrować odszczepione fragmenty duszy, identyfikować nasze projekcje na innych i przywracać uwiązaną w nich energię oraz oczyszczać nasze połączenia energetyczne z innymi. Będziemy też uzdrawiać spuściznę naszych przodków poprzez naprawę naszego DNA. Kiedy uzdrawiamy przeszłość, my sami i kolejne pokolenia nie musi muszą już dźwigać jej ciężaru, otwiera się droga do realizacji naszych marzeń. Dzięki pracy z energią uwalniają się jej pokłady, do których nie mieliśmy dotychczas dostępu, odpadają od nas ograniczenia, podtrzymujące iluzje oddzielenia i powraca do nas nasza twórcza moc. Wówczas możemy kreować z głębi naszego serca, z pełni naszej duszy, realizując swoje przeznaczenie z akceptacją, radością i entuzjazmem.

W zajęciach mogą brać udział zarówno osoby początkujące, jak i mające już doświadczenie w Jodze Kundalini. Przeciwwskazaniem są epizody psychotyczne, epilepsja i wypadnięcie dysku.
warsztaty-wibracje03
Uwaga: proszę o zabranie wygodnego, bawełnianego (najlepiej białego) stroju do ćwiczeń oraz (jeśli ktoś posiada) maty do jogi i poduszki do medytacji, przedmiotów na ołtarz i ewentualnie małych instrumentów.

Prowadząca:
  • Monika An. Popowicz - Meherbani Kaur
    (terapeutka, trener rozwoju osobistego, coach, instruktorka Jogi Kundalini)
Początek zajęć:
  • niedziela 5 sierpnia, godz. 18.00
    (możliwy wcześniejszy obiad w Ośrodku)
Zakończenie zajęć: niedziela 12 sierpnia, godz. 11.00
Informacje i zapisy: Monika 0 506 068 362, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Inwestycja: 780 zł (warsztat bez noclegu i wyżywienia)

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, rezerwacja w Ośrodku „Tu i teraz” Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz wpłata zaliczki w wysokości 280 zł do 5 lipca na rachunek:

Po Drodze Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego Monika Popowicz
PKO B.P. S.A. 50 1020 5558 1111 1481 5180 0028

W przypadku rezygnacji z warsztatu po 22 lipca zaliczka jest bezzwrotna.

Nocleg i wyżywienie: dodatkowo płatne, proszę rezerwować bezpośrednio w Ośrodku: www.tuiteraz.eu

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.