Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Coaching

Coaching jest metodą uczenia się i rozwoju, skoncentrowaną na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań w obszarze celu klienta, opartą na wydobywaniu jego wewnętrznego potencjału i rozwijaniu kreatywności, przy udziale i wsparciu coacha.

Dla mnie osobiście coaching jest doświadczeniem współdzielenia, współtworzenia i przepływu, pozwalającym odkrywać głębokie wartości i to, co w ludziach najpiękniejsze. Jako coach nie wiem lepiej, niż klient i nie znam gotowych rozwiązań. Jestem zainteresowana budzeniem jego wewnętrznego nauczyciela. Słucham i zadaję pytania z przestrzeni między słowami, między myślami. Inspiruję, jestem w pełni obecna i zaciekawiona drogą, jaką znajduje klient, wierząc, że jest dla niego najlepsza. Ufam, że klient będzie dotrzymywał podjętych przez siebie zobowiązań i utrzymuję intencję jego transformacji przez cały czas trwania procesu.
 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.