Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Przebudzenie Bogini. Boskie Ciało i Święty Graal

WYPRAWA ROZWOJOWA DLA KOBIET Z MONIKĄ MOONI POPOWICZ

PRZESILENIE LETNIE W MEGALITYCZNYCH ŚWIĄTYNIACH STARSZYCH OD STONEHENGE I EGIPSKICH PIRAMID

Otwórz link, aby zobaczyć zdjęcia, pełny opis oraz szczegóły programu:

przebudzenie bogini

Energia Bogini obecna w tej ziemi, po której będziemy stąpać i odwiedziny w miejscach Mocy pomogą przebudzić tę energię w nas. Będziemy uczyły się puszczać kontrolę i ufać temu, co się wydarza wokół i w nas samych. Otworzymy się na przewodnictwo i poddamy się prowadzeniu z ciekawością, dokąd nas powiedzie...

Przebudzając w sobie Naturę Bogini odkryjemy naszą prawdziwą Moc, płynącą z Miłości i Mądrości. Dzięki tej Mocy będziemy potrafiły stanąć w swojej Prawdzie, realizować pragnienia swojej Duszy, podążać za Duchem i kreować Nową Ziemię, jakiej wszyscy pragniemy.
Nasz Świat potrzebuje teraz Przebudzonych Kobiet! <3

O miejscu:
Malta, a szczególnie wyspa Gozo jest uważana za ziemię Bogini, za centrum Kobiecej Energii na naszej planecie. Jeśli wierzyć przekazom, to tu przed wiekami była Atlantyda. W Muzeum Archeologicznym w La Valletta można zobaczyć figurkę „Śpiącej Bogini”, przedstawiającą prawdopodobnie atlantydzką królową Ashtatarę. Tę samą, która przedstawiła się jako bogini, przemawiając za pośrednictwem Jonette Crowley, autorki metody Soul Body Fusion. 

„Będąc w tej krainie po raz pierwszy bardzo wyraźnie odczuwałam obecność kobiecej energii, szacunek i cześć dla niej. W architekturze sakralnej, także nowożytnej, dużo tu okrągłych kształtów, a zdobienia odkryte na starożytnych kamieniach mają kształt spirali. W megalitycznych świątyniach właściwie wszystkie odnalezione figury są kobiece, a same świątynie kształtem przypominają ciało kobiety. 
Natura przygotowała kobiece ciało do otwierania się i przyjmowania: przyjemności, rozkoszy, życia... To są jakości, jakie są nam teraz potrzebne, abyśmy mogli jako ludzkość wyjść z iluzji oddzielenia i poprzez ucieleśnienie Duszy ponownie połączyć się z Boskością w nas...” – Monika Mooni Popowicz

POGODA W CZASIE NASZEGO POBYTU: 
Lecimy w szczycie sezonu! Przewidywana temperatura powietrza 28 st C. Idealnie na odpoczynek i regenrację na plaży lub przy naszym prywatnym basenie. Taka pogoda w połączeniu z delikatną bryzą, którą czuć w każdym miejscu na obu wyspach to świetne warunki także do zwiedzania Miejsc Mocy na naszej trasie! 
Termin idealny :) 

O warsztatach:
Warsztat dla kobiet, który odbędzie się w energii święta Bożego Ciała jest zaproszeniem dla tych z Was, które czują, że teraz właśnie, w tym roku następuje wielka zmiana i są gotowe się przebudzić do Boskości. Boże Ciało, kojarzone w tradycji katolickiej wyłącznie z ciałem Chrystusa, jest ciałem każdej/ego z nas. Jakże mogłoby być inaczej, skoro mówi się, że „Ciało jest świątynią Ducha”? Skoro jesteśmy Dziećmi Bożymi, stworzonymi na obraz i podobieństwo Boga, to mamy też Boskie Ciało. Może Jezus swoim życiem po prostu pokazał nam drogę do tego, byśmy ucieleśnili swoją Boskość? Może teraz możemy „ofiarować” swoje ciało w inny sposób, bez bólu i cierpienia? Czemu nie miałybyśmy celebrować naszej Boskości w naszych ciałach, w radości i ekstatycznym połączeniu materii z Duchem?

 

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.