Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Złote Kody Miłości

To transformujący warsztat, prowadzący do przebudzenia Nowej Świadomości, odkrycia Boskości w sobie i otwarcia na Bezwarunkową Miłość i Wolność we wszystkich naszych związkach.

 

Pracując od lat ze sobą i z ludźmi nad rozwojem świadomości, od jakiegoś czasu czułam, że w tych czasach nie potrzebujemy już mozolnie przepracowywać starych traum i wzorców, żeby się od nich uwolnić i przebudzić. Przeczuwałam, że istnieje jakaś prostsza droga...

 

W pewnym momencie, gdy przeczytałam, że częstotliwość Ziemi się znacząco podniosła, rzuciłam w przestrzeń pytanie: „co wobec tego możemy zrobić, żeby wspomagać ten proces?”. Otrzymałam dwie odpowiedzi. Pierwszą w czasie warsztatu mantr Kundalini Jogi: „Ziemia sobie poradzi. Naszym zadaniem jest podnieść swoje wibracje”. Druga przyszła do mnie nieoczekiwanie, gdy robiłam coś w kuchni: „Dostrój wibracje swojego ciała do częstotliwości Źródła”. Okazało się, że wystarczy intencja, żeby się dostroić... Potem przeczytałam o dostrajaniu ciała do częstotliwości Duszy w procesie Soul Body Fusion opisanym przez Jonette Crowley. Jej książka była dla mnie odkryciem i początkiem duchowego przełomu. Odnajdywałam swoje doświadczenia w tych, które były udziałem autorki i powoli wszystko zaczynało się układać w sensowną całość.

Szczególną rolę w tym procesie miała relacja z Boginią...

 

Inspiracją dla tego warsztatu była wizja, którą miałam niedawno podczas Ceremonii Kakao, gdy w podróży szamańskiej prowadzonej przez Richarda Siona Windelov pojawiła się scena zgromadzenia uzdrowicieli i nauczycieli duchowych obu Ameryk. Najpierw nad moją głową zaświecił półksiężyc, znany jako korona Izis, po czym przedstawiciele zgromadzenia przynieśli Dysk Słońca, w którym została zakodowana pradawna duchowa wiedza starożytnych cywilizacji. Z Dysku zaczęły spływać Złote Kody, wnikając do mojego ciała przez czakrę Korony. Dostałam informację, że są to Nowe Kody Miłości, potrzebne teraz ludziom dla transformacji i przebudzenia świadomości, które mam przekazywać.

 

Opierając się na swoim doświadczeniu czuję, że dla przygotowania do tego procesu potrzebujemy skorzystać z naszej energii seksualnej, budząc Kundalini podnieść ją do serca i połączyć w sobie Boską Kobiecość i Boską Męskość. Potrzebujemy też połączyć nasze ciało i duszę, Ziemię i Niebo w naszych sercach. Wtedy możemy je naprawdę otworzyć na Bezwarunkową Miłość i Chrystusową Świadomość.

 

Podczas warsztatu będziemy czerpać z wiedzy Kundalini Jogi i Tantry oraz szamańskich sztuk uzdrawiania. Będziemy także korzystać z pomocy i wsparcia Wniebowstąpionych Mistrzów, naszych przewodników duchowych i aniołów. Będzie nam towarzyszyła muzyka i taniec, atmosfera lekkości i zabawy.

 

Chociaż będziemy współtworzyć przestrzeń tego doświadczenia, pracując z Polem Miłości i nie do końca wiadomo, co się wydarzy, możesz spodziewać się m.in.:

 • pracy z cieniem: odkrywania dotychczasowych ograniczających wzorców Miłości

 • otwierania i dostrajania czakr poprzez pracę z dźwiękiem

 • rozpoznania swojego Demona Miłości, oswojenia go i odzyskania jego energii

 • otwierania się na dary Niewinności i Ufności

 • rozwijania osobistej Mocy Akceptacji i Miłości do siebie

 • pracy z energią Kundalini, łączenia Boskiej Kobiecości i Boskiej Męskości w sobie

 • dostrojenia ciała do wibracji Duszy i ich połączenia

 • podróży szamańskiej do Świątyni Dysku Słońca po Złote Kody Miłości

 • odkodowania starych wzorców miłości z pamięci komórkowej i DNA

 • zakodowania Złotych Kodów Miłości w pamięci komórkowej i DNA

 • celebrowania Radości i Wdzięczności.

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.