Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Kundalini & Tantra Expierience

Param Dhyan Kaur i Paramjot Singh Khalsa zapraszają na warsztaty Kundalini Jogi i Tantry

„Kundalini & Tantra Experience”.


UCZYŃ UMYSŁ, CIAŁO i DUSZĘ JEDNYM.
------------------------------------------------------------------------------
ENGLICH TEXT BELOW
------------------------------------------------------------------------------
Czy chcesz doświadczyć więcej szczęścia, połączenia i miłości, dowiedzieć się, jak w swoim codziennym życiu zastosować nauki Tantry i Kundalini Jogi? Czy jesteś gotowa/wy odkryć moc integracji duchowości i seksualności?

W Tantrze stan ostatecznej rozkoszy jest transcendencją dualizmów męskich i żeńskich, świadomości energetycznej, Śiwa-Szakti. To zjednoczenie jest też celem Kundalini Jogi: podwójna reintegracja w Jedność, połączenie z Absolutem.

Dołącz do nas na wykład 15.09 oraz na weekendowe warsztaty 16-17.09 razem z Sercem Tantry! Intensywny 2-dniowy empiryczny wstęp do tradycyjnych nauk Tantry i Jogi Kundalini, zasad i praktyk, które przekształcą Twoje życie, relacje i seksualność.

Jest to w pełni ubrany, bezkonfrontacyjny warsztat, bez wyraźnych elementów seksualnych. Będziemy jednak dzielić się doświadczeniami, tańczyć i obdarowywać dobrym dotykiem. Łączymy teorię i proste ćwiczenia praktyczne, medytacje i jogę, dając wam mocne podstawy wiedzy i świadomości tantrycznej, którą można natychmiast zacząć wprowadzać w życie codzienne. 

Warsztat jest odpowiedni zarówno dla par, jak i dla singli. 

NAUCZYCIELE: 
Evelyn Worz - Param Dhyan Kaur oraz Paramjot Singh Khalsawww.touchofsoul.eu
--------------------------------------------------------------------------------
ZAREJESTRUJ SIĘ:
https://goo.gl/forms/YuGnb4XYB1nGDyCh1
--------------------------------------------------------------------------------
PROGRAM: 

- Przyjemność i szczęście w Tantrze i Jodze Kundalini.
- Przebudzenie zmysłów podczas rytuałów tantrycznych. 
- Święta sztuka świadomego dotyku. 
- Świadomość i aktywny relaks. 
- Biegunowość w relacjach - klucz do prawdziwej intymności. 
- Tantryczna praktyka - asany Jogi Kundalini 
- Tantryczna medytacja i mantry.

„Paramjot Singh Khalsa i Param Dhyan Kaur to para pięknych i pełnych mocy nauczycieli Kundalini Jogi i Tantry, których moje serce i dusza pokochały od pierwszej kriyi. 
Poprowadzili krótki warsztat „Przekroczyć lęk” na Festiwalu Kundalini Jogi w Tarasce. Ona królewska, pełna gracji, on świetnie trzymający przestrzeń, dobrze znający kierunek, w którym prowadzi studentów i nie zostawiający miejsca na kompromisy. Czułam harmonijny przepływ energii pomiędzy nimi i łączącą ich miłość, którą dzielili się z nami, setką osób wypełniających po brzegi duży namiot w Tarasce. Byli totalni. Przeżyłam w czasie tej praktyki jedno z bardziej znaczących duchowych doświadczeń w życiu. Przeprowadzili nas przez kolejne warstwy powierzchownej tożsamości i stworzyli bezpieczną i transformującą przestrzeń, dzięki której mogłam zakwestionować swoje ego. Przekroczyłam lęk, wydałam z siebie krzyk bólu narodzin, by przechodząc przez orgazmiczne fale i ekstatyczny śmiech dotrzeć do Prawdy w sobie. Doświadczyłam tego, kim Jestem, dotknęłam Boskości w sobie. 
A potem poczułam głęboką Jedność ze Wszystkimi na sali, gdy staliśmy w kręgu i śpiewaliśmy „Imagine”. To poczucie Jedności rozciągnęło się na Wszystkie Istoty i objęło całą Ziemię w Miłości. Łzy szczęścia spływały po mojej twarzy, gdy patrzyłam na dzieci, kołyszące się w chustach wewnątrz kręgu. „Tak właśnie chcę żyć i taki świat chcę tworzyć” pomyślałam wtedy i... zaprosiłam Paramjota i Param Dhyan do Polski, by poprowadzili cykl głęboko transformujących warsztatów”.

/Monika Mooni Popowicz (Meherbani Kaur), nauczycielka Kundalini Jogi/.

Param Dhyan Kaur: 
----------------------
Obdarzona niezwykłą wrażliwością i empatią. 
Dorastała w Niemczech. Po serii poważnych chorób i śmierci swojego ojca poczuła, że chce iść drogą holistycznego uzdrawiania. Po 14 latach doświadczeń i pracy z ludźmi rozwinęła swój własny system uzdrawiania „Dotyk Duszy”. Kombinacja delikatnego masażu, pracy z energią pozwala jej pacjentom na dotarcie do zablokowanych zranień i traum z dzieciństwa. Jest licencjonowaną naturopatką, Mistrzynią Reiki i Terapautką Regresingu szkoloną zgodnie z naukami Michalea Newtona. Jest również certyfikowaną nauczycielką Kundalini Jogi, Kinezjologiem i Psycho-Kinezjologiem. Pracuje również z pacjentami chorymi na raka w Europie. Prowadzi swoje własne centrum uzdrawiania w Niemczech. 

Paramjot SIngh Khalsa: 
--------------------
Od najmłodszych lat interesował się medytacją i duchowością, które zaprowadziły go do jogi. Pracował w międzynarodowej firmie w Tajlandii, jednak bardzo szybko doszedł do wniosku, że czegoś mu brakuje – do czasu kiedy poznał Kundalini Jogę. 
Jest uzdrowicielem i Life Coachem. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Jego specjalność to praca z ludźmi, którzy „wychodzą” z uzależnień, depresji, wypalenia zawodowego i traum z dzieciństwa. Pracował przez 4 lata w ośrodku uzależnień w Tajlandii. W chwili obecnej razem z Param Dhyan prowadzą m.in. warsztaty „Dotyk Duszy” - holistyczny program
zdrowia i szczęśliwego życia.

DATY I FINANSE:

15.09 - 17.09 (pt., sb., nd.),
WYKŁAD I WEEKENDOWY WARSZTAT:
----------------------------------------------------------------
550 zł - przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 200 zł do 14.08
690 zł - wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł po tym terminie.

15.09 (pt.)
WYKŁAD I WARSZTAT OTWARTY
---------------------------------------------------------------
CENA: 80 zł.
Jeśli po wykładzie zdecydujesz się wziąć udział w warsztatach (sb. - nd.), CENA za weekendowe warsztaty: 650 zł.
---------------------------------------------------------------
https://goo.gl/forms/YuGnb4XYB1nGDyCh1
----------------------------------------------------------------
Warsztat jest częścią dłuższego cyklu, który obejmie tygodniowy retreat w Tajlandii w styczniu 2018 i tygodniowe warsztaty w odosobnieniu w Polsce w maju 2018. Cykl jest skierowany na doświadczenie Prawdy, przebudzenia i wyzwolenia w Świętej Unii Kobiecości i Męskości, Ziemi i Nieba.

Zapraszamy na bezpłatny webinar „Droga do Wyzwolenia: Połączone ścieżki Tantry i Kundalini Jogi” w czwartek 10 sierpnia o 20.00. Już wkrótce podamy link do spotkania.

Gdzie:
Astanga Yoga Studio
ul. Gałczyńskiego 4, Warszawa
Wejście z rogu budynku piętro 7
www.astanga.pl

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE:

Małgorzata Sewati
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 730 622 283

Monika Mooni Popowicz (Meherbani Kaur)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 506 068 362

ZAPISY:

1. Konieczna rejestracja:
Link do rejestracji: https://goo.gl/forms/YuGnb4XYB1nGDyCh1
2. Rejestracja nie gwarantuje miejsca na warsztacie.
3. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejmie prosimy o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł w terminie 7 dni od daty rejestracji (po upływie 7 dni, rezerwacja miejsca zostanie anulowana). Ostateczna data wpłaty zaliczki to 30.08.2017.

Monika Popowicz
Bank Millennium
numer konta 89 1160 2202 0000 0001 8034 8683
Tytułem: Kundalini & Tantra Expierience + imię i nazwisko.
-----------------------------------------------------------------------------------------
ENGLISH:

Kundalini & Tantric experience workshop leaded by Param Dhyan i Paramjot Singh Khalsa

Would you like to experience more bliss, connection and love? Do you want to learn how to incorporate Kundalini yoga & Tantric principles in your daily life? Are you ready to discover the power of integrating spirituality and sexuality?

In Tantrism the state of ultimate bliss is a transcendence of dualities male-female, energy-consciousness, Shiva-Shakti. This union is the aim of Kundalini yoga: a resolution of duality into unity again, a fusion with the Absolute.

Join us for a weekend together from the Heart of Tantra! An intensive 2 day experiential introduction to traditional Tantric & Kundalini teachings, principles and practices to transform your life, relationships and sexuality.

This is a fully clothed, non-confrontational workshop, with no explicit sexual elements, although there will be sharing, dance, movement and touch exercises. We combine theory and simple practical exercises, meditations and yoga to give you a strong foundation of Tantric knowledge and awareness that you can immediately begin to put into practice in your daily life. The workshop is appropriate for both couples and singles.

PROGRAM FOR THE WEEKEND:

During the weekend, we will explore the following topics:

- The Tantric & Kundalini perspective on pleasure and bliss.
- Awakening of the senses in a Tantric sense ritual.
- The sacred art of conscious touch.
- Awareness and active relaxation.
- Polarity in relationship, the key to true intimacy.
- Tantric Kundalini Yoga asana practice.
- Tantric movement meditation & mantra.

DATES I FINANCIAL TERMS:

15.09 - 17.09.2017
LECTURE & WEEKEND WORKSHOP

15.09 - 19.00 - 21.00
16.09 - 10.00 - 18.00
17.09 - 10.00 - 13.00

550 zł - payment till 14.08
690 zł - payment after 14.08.
----------------------------------------------------------------
15.09.2017
LECTURE, 19.00 - 21.00

PRICE: 80 zł.
If you decide to attentd to the weekend workshop after lecture, you will pay 650 zł.
---------------------------------------------------------------
https://goo.gl/forms/YuGnb4XYB1nGDyCh1
----------------------------------------------------------------
The workshop is a part of a longer cycle that will include a weekly retreat in Thailand in January 2018 and a weekly retreat in Poland in May 2018. The cycle is dedicated to Truth, Awakening, and Liberation in the Holy Union of Femininity and Mankind, Earth and Heaven.

HOW TO REGISTER AND PAY:

1. Registration is required:
Link to register: https://goo.gl/forms/YuGnb4XYB1nGDyCh1
2. Registration does not guarantee a place at the workshop.
3. Due to the limited number of places, we kindly ask you to pay a non-refundable deposit of PLN 200 within 7 days of the registration date (after 7 days, the booking will be canceled). The final deposit date is 30.08.2017.

Monika Popowicz
Bank Millennium
Account number 89 1160 2202 0000 0001 8034 8683
Title: Kundalini & Tantra Expierience + first name and surname.

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.