Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Uwolnij umysł - transformacja przekonań

Warsztat pracy z przekonaniami i rozwoju twórczej wyobraźni 
w oparciu o techniki Racjonalnej Terapii Zachowania


foto-uwolnij-umysl

Na co dzień zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, jak funkcjonuje nasz umysł i jaki jest jego wpływ na nasze emocje, ciało i działanie, na to jak przeżywamy i żyjemy nasze życie. Tkwimy w niewoli własnego umysłu i nawykowych reakcji, wierząc w jego wytwory, uznając je za prawdę o sobie i otaczającym świecie i utożsamiając się z nimi. Zapominamy, że nasze przekonania, myśli i wyobrażenia to nie to samo, co rzeczywistość, uznając mapę za terytorium. Śnimy na jawie i nawet nie jesteśmy tego świadomi.

Racjonalna  Terapia Zachowania to spójny model poznawczo – behawioralny, którego twórcą jest amerykański psychiatra dr Maxie C. Maultsby. Podstawowym założeniem tej koncepcji jest, że „to nie fakty wywołują emocje, lecz to, co o nich myślimy”. RTZ uczy, jak odróżniać swoje przekonania od rzeczywistości, wykraczając poza ograniczenia umysłu. Oferuje proste i skuteczne narzędzia samopomocy emocjonalnej, dostępne dla każdego, wykorzystywane również przez profesjonalistów. Wyposażeni w te narzędzia do pracy z przekonaniami i twórczego korzystania z wyobraźni, uczymy się wychodzić poza nawykowe wzorce reakcji  i świadomie używać umysłu, by kreować swoje życie. Wówczas stajemy się bardziej niezależni od okoliczności, zdrowsi emocjonalnie i fizycznie, odpowiedzialni i prawdziwie wolni, a nasze życie ma szansę stać się fascynującą przygodą.
 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.