Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Połączenia: Seksualność - Miłość - Duchowość

Energia seksualna jest esencją życia drzemiąca w każdym z nas. To kreatywna energia, dzięki której możemy tworzyć nowe życie i być artystami tworzącymi swoje życie takim, jakiego pragniemy.

To ona popycha nas do szukania i budowania połączeń wewnątrz i na zewnątrz nas. Została spolaryzowana w energię żeńska i męską. Każdy z nas, niezależnie od płci ma je obie. Połączenie tych energii w sobie poprzez jogę zawiera związek łączący ciało, umysł i duszę.

Energia seksualna wzywa nas, byśmy poszukiwały partnera i łączyli się w pary. Dzięki niej możemy doświadczać przyjemności, radości i rozkoszy miłosnego zespolenia. To związki, jakie zawieramy poprzez ciało, nasze seksualne połączenia.

Gdy pozwalamy naszej seksualności wzrastać, ona rozwija się w miłość. To nasze związki poprzez serce: miłość do siebie samej i miłość łącząca nas z partnerem i z innymi, rozpuszczająca ego, transformująca z „ja” do „my”, akceptująca i bezwarunkowa.

Gdy pozwalamy miłości wzrastać, ona rozwija się w duchowość. To nasze połączenie z Nieskończonym, z boskością w nas samych i w innych, niedualne, dające doświadczenie

Jedności ze Wszystkim – Co – Jest.

 

Podczas warsztatu będziemy pracować z energią poprzez każdą z czakr otwierających nas na te połączenia: z czakrą sakralną, czakrą serca i czakrą Trzeciego Oka. W seksualnej polaryzacji te trzy czakry są związane z żeńską energią i aktywne u kobiet, a receptywne u mężczyzn.

W obecnym czasie aktywacja kobiecej energii na Ziemi przyczynia się do uzdrowienia relacji partnerskich, międzyludzkich, relacji z Naturą i samej Matki Ziemi.

Skorzystamy ze starożytnej wiedzy tantrycznej oraz technologii Jogi Kundalini, pilnie strzeżonej przez wieki i dostępnej nielicznym adeptom sztuki tajemnej.

Będziemy praktykować taniec, oddech, kriye (zestawy pozycji) i medytacje z mantrą, ucząc się poprzez doświadczenie i eksplorując każdą z trzech jakości. Odpoczniemy w głębokim relaksie, by przyjąć na głębokim poziomie i zintegrować efekty praktyki.

W tle będzie się sączyła muzyka, otuli nas ogień płonących świec, a w powietrzu będzie się unosił delikatny zapach kadzidła, otwierając nasze zmysły...

 

Warsztat jest przeznaczony dla kobiet. Zarówno dla osób, które mają już doświadczenie w praktyce Jogi Kundalini, jak i dla tych, które chcą się z nią zapoznać.

Uwaga! Istnieje ryzyko zakochania od pierwszego wejrzenia ;)

 

Przeciwskazania: epizody psychotyczne, epilepsja, wypadnięcie dysku.

 

Prowadząca:

Monika Meherbani Kaur, nauczycielka Jogi Kundalini certyfikowana przez Kundalini Research Institute. Ma 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w oparciu o tę technologię. Life coach, psychoterapeutka, trener umiejętności miękkich i rozwoju osobistego. Od 2001 r. praktykuje różne ścieżki zmierzające do poszerzenia świadomości: Zen, taniec 5 rytmów i Movement Medicine, Jogę Kundalini, tradycje szamańskie i Tantrę. Przyjęła inicjacje Munay-Ki (Energia Miłości), Białego Ognia i Bogini, aktywacje 22 Czakr i 12 Nici DNA. Inicjowana jako Kapłanka w Sztukach Świątynnych Jej pasją jest inspirowanie i towarzyszenie innym, zwłaszcza kobietom w rozwoju dla otwarcia na ich Prawdziwą Naturę. Przywracanie Świętej Kobiecości na Ziemi i równoważenie energii żeńskiej i męskiej czuje głęboko w sercu jako swoją misję.

 

Informacje organizacyjne:

 

informacje i zapisy: Monika Mooni Meherbani Kaur Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , +48 506 068 362

inwestycja: 440 zł (jeśli ta kwota jest dla Ciebie ograniczeniem, a czujesz, ze Twoja Dusza wzywa Cię na ten warsztat, prosze, skontaktuj się ze mną, wspólnie poszukamy rozwiazania)

Proszę o jasny, najlepiej biały, wygodny strój z naturalnych tkanin. Ćwiczymy na boso.

 

 

 

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.