Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Work - life balance


Work – life balance

 

Brak równowagi pomiędzy sferą zawodową i osobistą prowadzi do braku satysfakcji w każdej z nich, obniża jakość życia i może być przyczyną wypalenia energetycznego. Badania prowadzone w psychologii biznesu wskazują na większą jakość pracy, zaangażowanie i efektywność wśród osób, które dbają o work – life balance.

Jeśli doświadczasz braku równowagi, przeciążenia pracą, masz poczucie przytłoczenia rutyną zawodowych obowiązków i niedoinwestowania innych obszarów - to sygnał, że potrzebujesz zrównoważyć obydwie te sfery życia. Gdy odzyskasz balans, te sfery będą się nawzajem zasilać, dodając Ci energii.

Podczas warsztatu będziemy pracować w oparciu o metodologię Coachingu Ericksonowskiego, stosowaną z powodzeniem na całym świecie, zarówno w biznesie, w sporcie, jak i w life coachingu dla poszukiwania optymalnych, efektywnych rozwiązań.

 

Skorzystamy z nieograniczonego potencjału Twojej wyobraźni, szukając inspiracji i otwierając się na kreatywność. Poszukamy twórczych rozwiązań, zmierzających do przywrócenia równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Zwrócimy się ku Twoim głębokim wartościom, aby wyznaczyć kierunek zmian oraz wyzwolić energię do ich przeprowadzenia. Zaprosimy Cię do doświadczenia, które pozwoli Ci przetestować stworzone rozwiązania i zaplanować konkretne działania. Odnajdziesz swój niepowtarzalny sposób na podtrzymywanie zaangażowania w realizację autorskiego projektu „Work – life balance” w codziennym życiu.

 

Intencją warsztatu jest, byś przywracając równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym mógł/mogła poprawić jakość swojego życia, w pełni realizować swój ludzki potencjał i cieszyć się poczuciem spełnienia.

 

Prowadząca: Monika An. Popowicz, coach, trener i terapeutka.

Ukończyłam Szkołę Coachów Erickson College „Art & Science of Coaching”, akredytowaną przez ICF. Jestem członkiem ICF z akredytacją na poziomie ACC.

Pracuję głównie w obszarze life coachingu, specjalizując się w odnajdywaniu równowagi życiowej, pasji życia i wewnętrznego przewodnictwa oraz rozwoju świadomości. Pasjonuje mnie coaching transformujący w oparciu o głębokie

wartości. Łączę filozofię ericksonowską i psychodynamiczne rozumienie procesu z

holistycznym widzeniem człowieka.

Uwielbiam coachować! Coaching jest dla mnie doświadczeniem współdzielenia,

współtworzenia i przepływu, inspirującym, pozwalającym odkrywać głębokie wartości i budzącym energię do kreacji życia.

 

Czas: sobota i niedziela 10:00 – 18:00

Miejsce: Warszawa, ClockWork ul. Ksawerów 3

Inwestycja: 380 zł, zaliczka 180 zł płatna do 12 stycznia na rachunek Po Drodze

56 1160 2202 0000 0001 4746 0554 tytułem: imię i nazwisko, Work-life balance

 

Informacje i zapisy: Monika Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 506 068 362

 

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona, o udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki.

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.