Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Być jak tęcza - równowaga czakr


Początek wiosny to dobra okazja do poświęcenia uwagi swojemu ciału i wzmocnienia energii. Warsztat jest oparty
o praktykę Jogi Kundalini i kultywowaną przez nią starożytną wiedzę zwaną anatomią jogiczną.


Joga Kundalini jest starożytną technologią pracy z ciałem, umysłem i duchową energią. Bywa nazywaną jogą świadomości, ponieważ zmierza do rozwinięcia świadomości naszej duchowej natury. Kundalini jest ukrytym duchowym potencjałem, energią, którą możesz obudzić dzięki praktyce Jogi Kundalini, rozwijać ją i wznosić poprzez ośrodki energetyczne, określane jako czakry. Ośrodki te odgrywają istotną rolę dla zdrowia poszczególnych organów, emocji i wewnętrznej siły. Celem praktyki Jogi Kundalini jest podniesienie świadomości, które doprowadza do praktycznego doświadczenia Nieskończoności. Dzięki niej możesz kierować swoją duchową energią i wykorzystać ją do twórczego, konstruktywnego działania.
Podczas warsztatu poznasz elementy anatomii jogicznej dotyczące roli i właściwości poszczególnych czakr. Wiedza będzie się przeplatała z praktyką, pozwalającą doświadczyć energii w każdym z jej ośrodków i usuwającą istniejące w nich blokady, dla przywrócenia stanu równowagi. Zrównoważenie czakr przynosi poczucie dobrostanu i harmonii ciała, umysłu i duszy. Pozwala na korzystanie z pełni swojego potencjału.

Warsztat prowadzi Monika An. Popowicz / Meherbani Kaur

Informacje i zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 0 506 068 362

Inwestycja: 320 zł

Miejsce rezerwuje zaliczka w wysokości 120 zł płatna do 16 marca na rachunek nr 73 1240 1112 1111 0000 0148 6094 (Pekao SA) Barbara Baczkura - w opisie: numer telefonu i warsztat Tęcza

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.