Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Wild Love Coaching

Zmysłowość, wrażliwość, namiętność, ogień miłości...

Jak by to było pokochać siebie tak właśnie, z pasją? Objąć żarliwą miłością każdy aspekt siebie, każdy centymetr swojego ciała, każdą emocję... Pokochać bez żadnych warunków, nie chcąc niczego w zamian... Nawet te aspekty, o których wolelibyśmy nie wiedzieć, głęboko ukryte, nasz cień... Poczuć swoją niewinność...

Dzika miłość nie boi się ciemności, zagląda w nią, przenika ją i rozświetla blaskiem swojego ognia. Jaka jakość wypełnia wtedy naszą Obecność? Namiętność?

Miłość to jakość kobiecej energii, Obecność – męskiej. Każdy z nas ma w sobie obie te energie. Możemy być ich świadomi, przejawiać je twórczo i korzystać z nich umiejętnie, z mądrością i szacunkiem dla każdej z nich. Możemy zaprosić je, by tańczyły w naszym wnętrzu dziki i piękny taniec. Możemy pozwolić, by połączyły się w ekstazie.

Możemy doświadczyć samego pulsu życia, gdy te energie łączą się, jak w momencie jego powstania. Poczuć każdą komórką ciała, że tym właśnie jesteśmy.

 

To doświadczenie, które uwalnia i wyzwala.

 

Możemy je zaprosić do naszych związków, uwalniając je od uzależnienia.

Uszanować każdą z tych energii: Boską Kobiecość i Boską Męskość w sobie i w partnerce/rze i objąć wszelkie ich przejawy, nawet te nieprzyjemne i niechciane. Pokochać je tą samą dziką miłością, jaką pokochaliśmy cień w sobie. Bez żadnych warunków, nie chcąc niczego w zamian. Pozwolić, by ogień miłości je transformował. Zobaczyć, jak odgrywamy dla siebie nawzajem pewne role, dostrzec tę sztukę w której gramy i akceptując ją roześmiać się serdecznie. Dostrzec nawzajem swoją niewinność i przyjąć z wdzięcznością to doświadczenie, które pozwala nam wzrastać...

 

Sesje trwają 1 - 1,5 godziny.

Inwestycja w siebie: 200 zł

Inwestycja w związek: 250 zł

 

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.