Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Powrót do Niewinności i Radości Życia

AYURVEDA & YOGA RETREAT, INDIE 11-26 MARCA 2017

Pobierz obrazki
ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ ZE ZDJĘCIAMI JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Budząca się wiosna sprzyja miłości, radości i zasiewaniu nowego. Przygotujemy się do tego w procesie oczyszczania ciała i umysłu. Dzięki indywidualnie dobranym zabiegom Ajurwedy nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy odłożone w naszych ciałach podczas zimy, ale także otworzymy się na przyjęcie nowych inspiracji, na zasianie ziaren ducha w świątyniach naszych ciał. Program Panchakarmy pozwoli na oczyszczenie ciała z toksyn i złogów i wraz z praktyką Kundalini Jogi pomoże uwolnić zgromadzone w ciele napięcia, efekty stresu i przechowywane w pamięci komórkowej emocje. Medytacje i mantry oczyszczą umysł ze starych wzorców i ograniczających przekonań, przywracając nam świeżość postrzegania siebie, naszych relacji i otaczającej nas rzeczywistości. Dzięki temu zostaną uwolnione ogromne ilości zablokowanej energii, a my odzyskamy witalność, spokój i jasność umysłu, a poprzez to dostęp do naszych ukrytych zasobów. Mogąc swobodnie korzystać z tego potencjału staniemy się bardziej swobodni i kreatywni. 

W programie:
- 14 dniowa ajurwedyjska Panchakarma z konsultacjami z lekarzem, zabiegami (każdego dnia 2-4 godziny) i indywidualnie dobraną dietą 
- 7 dni warsztatów prowadzonych przez Monikę Mooni Popowicz (łącznie ok. 21 h warsztatów) 
- 7 dni porannej praktyki Kundalini Jogi z Moniką Mooni Popowicz
- 7 dni porannej praktyki pranajamy, jogi i medytacji z hinduskim joginem 
- wieczorne spotkania w kręgu i relaksacje 
- atrakcje turystyczne (dodatkowo dla chętnych) 

Zakwaterowanie:
Ananda Lakshmi Ayurveda Retreat, Ośrodek osadzony na klifie, z przestrzennym widokiem na Morze Arabskie.
Ośrodek osadzony jest na klifie, z widokiem na Morze Arabskie. Został zaprojektowany i zbudowany w architekturze tzw. Świętej Geometrii, czyli architekturze świętych Pomiarów Ziemi. Wiąże się to z uzdrawiającymi właściwościami wymiarów stosowanych w tej architekturze. W ośrodku znajduje się 5 willowych domków oraz 6 pokoi w piętrowym budynku kliniki ajurwedyjskiej. Wszystkie domki mają widok na morze. Wnętrze pomieszczeń zapewnia dużo przestrzeni, światła i świeżego powietrza, dostarczanego wraz z morską bryzą. Wyposażenie wszystkich pokoi jest w takim samym, wysokim europejskim standardzie, nie ujmujące charakteru ajurwedyjskiej aurze.
Pobierz obrazki
AJURWEDA
Ajurweda to starohinduska medyczno-metafizyczna wiedza o uzdrawianiu, matka wszelkiej sztuki leczenia i filozofia sztuki życia. Jej istotą jest świadome dążenie człowieka do pełnej równowagi na poziomie ciała, ducha i umysłu. Wielu uczonych uważa, że jest to najstarszy z istniejących systemów leczenia, choć paradoksalnie jest określana „medycyną przyszłości”. Jako holistyczny system obejmuje wszystkie poziomy aktywności człowieka. Panchakarma to jedna z najważniejszych i najgłębszych terapii w Ajurwedzie, stanowiąca intensywny proces oczyszczania całego ciała.
Pobierz obrazki
JOGA KUNDALINI
Joga Kundalini jest starożytną technologią pracy z ciałem, umysłem i duchową energią. Dzięki praktyce pozycji ciała (asan) uwalnia się ono od toksyn, napięcia i stłumionych emocji. Staje się elastyczne, sprawne, silne, pełne witalności i gracji. Joga relaksuje, uspakaja oraz wzmacnia i regeneruje a zatem odmładza ciało. Medytacje i mantry wzmacniają pole sensoryczne, intuicję, dają jasność umysłu i możliwość klarownego postrzegania rzeczywistości, praktyczne doświadczenie naszej duchowej natury i Nieskończoności.
WYCIECZKI
- Kovalam Beach, położone ok. 8 km od ośrodka, uważane za największy kurort w południowych Indiach. Kovalam oznacza “gaj palm kokosowych”.
- Trivandrum - stolica Kerali, położona ok. 30 min drogi samochodem od ośrodka. Do zwiedzania muzea, drewniany pałac maharadży, świątynie, sklepy z hinduskimi strojami.
- Backwater Trip - trzygodzinna wycieczka łodziami po okolicznych rozlewiskach Kerali, z dala od szumu samochodów i ulicznego gwaru.
- Całodzienna wyprawa na cypel Kanyakumari, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymek, miejsce oświecenia Vivekanandy.
- krótkie wycieczki po okolicy – wioska rybacka, życie rolników, świątynie, plaże...
Pobierz obrazki
Garść informacji:
Kerala - widoki wzięte żywcem z pocztówek, krystalicznie czysta woda, przepiękne białe plaże oraz turkusowo-niebieskie morze – to Indie, jakich nie znacie. Na turystów czeka tu także mnóstwo malowniczych miast i miasteczek, wspaniałych zabytków oraz atrakcji związanych z morzem. Kerala to obszar Indii, słynący z zielonych parków narodowych, monumentalnych świątyń oraz wspaniałego wybrzeża Malabarskiego. Jest tu dosłownie wszystko!

Prowadząca:
MONIKA MOONI POPOWICZ (Meherbani Kaur) - terapeutka, trenerka, coach ACC ICF, nauczycielka Kundalini Jogi certyfikowana przez Kundalini Research Institute. Uczy Jogi od 2010 r., od dwóch lat prowadząc Kundalini Shakti Jogę.

Organizacyjnie:
CENY PAKIETÓW zależne od opcji zakwaterowania
Pakiet zawiera: 
- zakwaterowanie w Ananda Lakshmi Yoga & Ayurveda Retreat (14 dni na miejscu)
- całodzienne wyżywienie z indywidualną dietą
- opiekę lekarską wraz z diagnostyką medyczną 
- wszystkie zabiegi ajurwedyjskiej Panchakarmy (ok 2-4 godzin dziennie) 
- poranne zajęcia jogi oraz wieczorne kręgi 
- warsztaty prowadzone przez Monikę MOONI Popowicz oraz jej opiekę podczas całego wyjazdu 
- transport z/na lotnisko 
- ubezpieczenie 
- opłatę wylotową.  
Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości pakietu. 

Organizatorem jest biuro podróży Holistika Travel posiadające wpis do Organizatorów Turystyki oraz Ubezpieczenie AXA.


Projekt powstał we współpracy:
Moniki Mooni Popowicz (Spirala Energii), Izabelli Demozzi (Ananda Lakshmi) i Eli Jaworskiej (Holistika Travel).

♥ CZEKAMY NA WAS Z RADOŚCIĄ ♥

Naszą misją jest inspirować i przebudzać ludzi poszukujących rozwoju i spełnienia 
dla miłości, wolności i harmonii.
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
MONIKA MOONI
Inspiratorka podróży i twórczyni warsztatu, nauczycielka Kundalini Jogi i medytacji, trenerka rozwoju osobistego i coach.
Odpowie na pytania związane z warsztatem i Jogą:
tel. 506 068 362, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pobierz obrazki
ELA
Współtworczyni podróży, zręczna organizatorka, właścicielka biura Holistika Travel. Udzieli wszelkich informacji organizacyjnych, przyjmie rezerwacje, zajmie się biletami lotniczymi i ubezpieczeniem.
tel. 794 400 119, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Facebook: https://web.facebook.com/Holistikatravel/
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
IZA
Współtwórczyni podróży, prekursorka Ajurwedy w Polsce, współwłaścicielka ośrodka Ananda Lakshmi Yoga & Ayurveda Retreat, podróżniczka. Odpowie na pytania o Ajurwedę i Panchakarmę, zakwaterowanie i wyżywienie oraz wycieczki:
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.