Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

"Uważność w codzienności" praktyka bycia obecnym

kamyki_z_listkamiUważność polega na rozwijaniu umiejętności pełnego skupiania uwagi na bieżącym doświadczeniu tu i teraz (doznaniach, myślach i emocjach).

Dzięki praktykom koncentracji i medytacji, warsztat pozwoli doświadczyć stanu skupienia i wyciszenia oraz wewnętrznej przestrzeni. Uczestnicy zostaną wprowadzeni do medytacji pozareligijnej, którą może stosować każdy, niezależnie od wyznania. Ćwiczenia uważności będą służyły rozwijaniu umiejętności świadomego kierowania swoją uwagą w codzienności, poznania wzorców mentalnych i nawykowych tendencji umysłu. Umiejętność ta prowadzi do głębszego i pełniejszego doświadczania siebie i rzeczywistości, podnosząc jakość życia.

Będziemy korzystać z elementów programu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). MBSR Jest procesem aktywnego uczenia się, w którym uczestnicy, wykorzystując swoje mocne strony, dążą do poprawy swojego zdrowia, samopoczucia i jakości życia.

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników ze specyfiką funkcjonowania umysłu oraz zdobycie umiejętności w zakresie Mindfulness, umożliwiających neutralną obserwację umysłu i świadome sterowanie jego aktywnością. Trening służy także uzyskaniu narzędzi, pozwalających na rozwijanie osobistych kompetencji w zakresie uważności.


Uwaga:    proszę o zabranie wygodnego stroju

 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.