Rozwój duchowy Warszawa | life coaching Warszawa

banerglowny
 

Joga kundalini | life coaching Warszawa

Joga z Sanskrytu oznacza  „związek; łączyć, jednoczyć”. Poprzez zjednoczenie ciała, umysłu i duszy Joga prowadzi do zjednoczenia jednostkowej świadomości praktykującego z Uniwersalną Świadomością.

Joga Kundalini jest starożytną technologią pracy z ciałem, umysłem i duchową energią. Nazywana jogą świadomości, zmierza do rozwinięcia świadomości naszej duchowej natury. Kundalini jest ukrytym duchowym potencjałem, energią, którą można dzięki praktyce Jogi Kundalini obudzić, rozwijać i wznosić poprzez ośrodki energetyczne, określane jako czakry. Celem praktyki jest podniesienie świadomości, które doprowadza do praktycznego doświadczenia Nieskończoności.
Joga jest techniką świadomej przytomności. Eksploruje nasze wymiary, głębię, naturę i potencjał jako istot ludzkich. Pozwala zdobywać mądrość. Wiedza dopiero wtedy przeradza się w mądrość, gdy staje się osobistym doznaniem, gdy doświadczysz jej swoim sercem i swoją istotą.

Joga Kundalini jest technologią pełną mocy, transformującą, szybką i efektywną. Dzięki niej możesz kierować swoją duchową energią, wykorzystując ją do twórczego, konstruktywnego działania.
 
box-joga
box-medytacja
box-warsztaty
box-terminarz
 

Monika Mooni Popowicz
mobile: +48 506 068 362
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.